sobota, 27 kwietnia 2019

38. Hope

Ojej...no tak, dosyć dawno mnie tu nie było. Myślę, że należą Wam się słowa wyjaśnienia. Pierwszą przeszkodą jaka utrudniła mi dodanie tutaj cokolwiek to jak zapewne się domyślacie brak czasu jak i zmęczenie i te fizyczne, i te psychiczne. Mam dużo pracy w związku ze szkołą, ale to nie jest jedyny powód. Miałam zmieniany dysk na komputerze i generalnie wszystkie programy jak i dodatki, które miałam nie są zainstalowane na nim. Myślałam, że dodam tu coś kiedy zainstaluję po prostu jakiś program, żeby nie przychodzić do Was z pustymi rękami. Jednak nie spodziewałam się, że będę to tak odwlekała i z tygodnia zrobiło się kilka ładnych miesięcy.
Jako iż piszę ten post mam nadzieję, że przyśpieszy to moją pracę nad tak skomplikowaną czynnością, prawda? Ilością prac w tym poście Was nie powalę bo tylko jeden nagłówek, który wykonałam jeszcze w tamtym roku. Miał być on przeznaczony na nowy szablon, ale na razie nikt nie chciał się zabrać do niego dla mnie. Tak więc pozostałam na razie tylko z nim :)
Mam nadzieję, że następnym post pojawi się w niedługim czasie jak i również mam nadzieję, że odświeżę wygląd bloga i wrócę z nową energią!
Na razie trzymajcie się cieplutko i pozostańcie tacy jacy jesteście <33Piszcie co u was!

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję, że powrócisz i niedługo zobaczymy nowy bardziej obszerny pościk <3 Tęsknię za twoimi pracami :)
    Nagłówek bardzo ładny chyba pierwsza opcja kolorystyczna bardziej mi się podoba :)
    Czekam na kolejny post, pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń